Bal przebierańców w oddziale zerowym

Opublikowano: 2023-02-06 21:22

Jak co roku, w karnawale, 18 stycznia 2023 roku w oddziale zerowym odbył się oczekiwany przez dzieci bal przebierańców. Tego dnia już od rana w sali pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać Elzy, Czerwonego Kapturka, Wednesday, Spider-Mana, Batmana, Kapitana Amerykę, księżniczki, kotki, biedronkę, motylki, żeglarkę, rycerzy, policjantów. Po prezentacji strojów dzieci wspólnie bawiły się przy rytmach znanych dziecięcych przebojów. Były one przeplatane zabawami muzyczno-ruchowymi, korowodami i konkursami. W trakcie balu odbył się poczęstunek. Wspólna zabawa dostarczyła zerówkowiczom wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Dzieci wracały do domu z balonami, we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.