Cały tydzień zabaw

Opublikowano: 2018-10-01 20:03

Od 24 do 28 września uczniowie Szkoły Podstawowej nr 34 tak jak setki uczniów w Polsce i nie tylko przygotowywali się do piątkowego egzaminu. Każdego dnia rozwiązywali dodatkowe zadania i bawili się tabliczką mnożenia.  W ruch poszły nawet łapki na muchy :) Uczniowie klasy czwartej wymyślali rymowanki, które ułatwiały zapamiętywanie wyników.  Pierwszoklasiści, którzy dopiero poznają cyferki przygotowali  piękny kolorowy napis "Tabliczka mnożenia". Był to "dziwny" tydzień, bo można było używać telefonów na przerwach pod warunkiem, że uczeń chciał poćwiczyć rachunki i odczytywać kody QR, które pojawiły się na ścianach. W piątek klasa szósta od godziny 8.55 do 10.35  przeprowadziła egzamin.  Asystenci i egzaminatorzy z tej klasy spisali się na medal. Do egzaminu przystąpiło 63 chętnych uczniów z naszej szkoły, z czego 41 zdało go pozytywnie, a zatem otrzymali certyfikat EKSPERT TABLICZKI MNOŻENIA 2018. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za wspólną radosną zabawę, a klasie szóstej za przeprowadzenie egzaminów.