Wiosenne porządki, czyli zbiórka elektrośmieci

Opublikowano: 2024-03-18 10:30, Numer artykułu: 80218 , Autor: A.Kryniecka1

Dla przypomnienia :. elektrośmieci (inaczej ZSEE, czyli zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny) to wszystkie popsute, nieużywane, niepotrzebne urządzenia elektryczne i elektroniczne, działające kiedyś na prąd lub na baterie np. zepsute komputery, telefony, zabawki i gadżety elektroniczne, stare pralki, lodówki i drobne urządzenia AGD ,a także zużyte świetlówki i LEDy.

Wszystkie zużyte, niepotrzebne elektrośmieci prosimy przynieść/ przywieźć do szkoły i pozostawić na portierni. W przypadku ciężkich przedmiotów pomożemy przenieść lub można pozostawić przy śmietniku szkolnym. Z góry Państwu dziękujemy za wsparcie, gdyż zbiórka ta pozwoli nam z Funduszu Oświatowego pozyskać różne pomoce dydaktyczne dla całej społeczności szkolnej.

Lidia Januszewska