Mikołajki w oddziale zerowym
W oddziale zerowym Mikołaj zostawił dzieciom list z zadaniami do wykonania. Dzieci wykonały wszystkie zadania i udowodniły, że zasługują na upominki. Zerówkowicze otrzymali książki i słodycze. Mikołaju dziękujemy!
Czytaj więcej!Grudniowe spotkanie z "Bajeczką z koszyczka" w oddziale zerowym
3 grudnia 2021 roku dzieci z oddziału zerowego uczestniczyły w przedstawieniu lalkowym pt. "Sianko dobrych uczynków". Była w nim mowa o chłopcu, który przyjaźnił się ze zwierzętami i obdarzał ludzi szacunkiem, zyskując ich sympatię i życzliwość.
Czytaj więcej!Andrzejki w oddziale zerowym
29 listopada 2021 roku dzieci z oddziału zerowego uczestniczyły we wróżbach andrzejkowych. Dzieci nakłuwały igłą balony, w których na karteczkach zapisane były różne przepowiednie.
Czytaj więcej!Kiermasz świąteczny i Konkurs na Anioła Bożonarodzeniowego
W imieniu Samorządu Uczniowskiego i Rady Rodziców serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowania i przeprowadzenie szkolnego kiermaszu świątecznego.
Czytaj więcej!Mikołaj w przedszkolu
„Święty Mikołaju, Święty Mikołaju
dzieci już czekają, gdzieś ty gdzie?
A Święty Mikołaj, a Święty Mikołaj
przez komin zawołał: Spieszę się!”


