Wakacje...
Czas na odpoczynek. Wszystkim się on należy, a zwłaszcza tym uczniom, którzy przez 10 miesięcy starali się dać z siebie wszystko. W czwartek o 17.30 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego naszej klasy 8. Przedstawiciele klasy z ogromnym zaangażowaniem poprowadzili uroczystość.
Czytaj więcej!Luźniejszy czerwiec
Klasa 5 b w czerwcu trochę więcej czasu poświęciła na przyjemności i wspólne wypady. Należało im się, 9 miesięcy ciężkiej pracy z książkami spowodowało lekkie przemęczenie. Najpierw 3-dniowa wycieczka z klasą 5a i klasą 6 . Uczniowie pojechali nad morze.
Czytaj więcej!Z wizytą w bibliotece
Po raz kolejny uczniowie klasy 2a gościli w progach Filii nr 4 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bydgoszczy. Wysłuchaliśmy fragmentów książek M.Michalaka „Opowieści o prawach dziecka" oraz M. Korbiel „Hobby horsing, czyli przyjaźń w galopie. Skoki przez przeszkody".
Czytaj więcej!Bezpieczne zachowania z psem
23.06.2026 r. naszą szkołę odwiedził wyjątkowy gość – pan Maciej Hadzicki, trener, który wraz z żoną Dorotą prowadzi w Bydgoszczy dom tymczasowy, dający drugą szansę pieskom z bydgoskiego Schroniska dla Zwierząt.
Czytaj więcej!Zaproszenie na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026-uwaga zmiana
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 34 w Bydgoszczy serdecznie zapraszają Rodziców i Uczniów na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Uroczystości odbędą się w sali gimnastycznej szkoły według następującego harmonogramu:
Czytaj więcej!Pchli Targ
W dniach 22-23 czerwca, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, odbył się pierwszy szkolny "Pchli Targ". Uczniowie mieli okazję zakupić różne przedmioty: książki, zabawki, gry, własnoręcznie wykonane ozdoby w bardzo przystępnych cenach.
Czytaj więcej!Wycieczka rodzinna do Brzózek
Dnia 20 czerwca w sobotę, klasa 1A wraz ze swoimi rodzinami spędziła wspaniały czas na wycieczce integrującej w twórczych Brzózkach niedaleko Bydgoszczy.
Czytaj więcej!Bezpieczne wakacje
Koniec roku zbliża się wielkimi krokami i upragnione wakacje też tuż...Tymczasem, w trosce o nasze bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku, odwiedziły nas sympatyczne panie Policjantki z pogadanką na temat " Bezpiecznych wakacji". Takie zasady trzeba znać i koniecznie stosować!
Czytaj więcej!Finał zbiórki na rzecz zwierząt
W czwartek, przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego, przekazał na ręce pracownika Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy, w imieniu całej społeczności szkolnej, pieniążki zebrane podczas całorocznych zbiórek. Dziękujemy Wam za ogromne zaangażowanie i wielkie serducho. Pamiętajcie -dobro wraca!
Czytaj więcej!