Harmonogram spotkań wychowawców klas z rodzicami w maju 2022 r.

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy Państwa na ostatnie w tym roku spotkania z wychowawcami według poniżej zamieszczonego harmonogramu.

Czytaj więcej!

Prezenty dla mam

Dzień Mamy tuż, tuż. Uczniowie klasy 1 intensywnie pracowali nad przygotowaniem niespodzianek dla swoich mam. Jedną z nich prezentujemy. Pozostałe rodzice otrzymają podczas przedstawienia.

Czytaj więcej!

Akademia Młodych Superbohaterów - Konflikty

Uczniowie klasy 1 po raz czwarty wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez studentów UKW.

Czytaj więcej!

Marsz promujący zdrowy styl życia

Dzień Ziemi obfitował w wiele atrakcji, a jedną z nich był przemarsz promujący zdrowy styl życia.

Czytaj więcej!

Zdrowy poczęstunek owocowy

Z okazji Dnia Ziemi Samorząd Uczniowski postanowił zadbać o zdrową dietę koleżanek i kolegów i przygotował na tę okazję porcje słodkich i soczystych owoców dla każdego ucznia.

Czytaj więcej!

Papierowe łódki

Uczniowie klasy I wykonali pierwszą pracę metodą orgiami. Powstały piękne, fantazyjnie ozdobione łódki.

Czytaj więcej!

Bajeczka z koszyczka - Stefcia

Uczniowie klas 0-III po raz kolejny obejrzeli „Bajeczkę z koszyczka”. Bajeczka „O Stefci, co deszcz sprowadziła”, to opowieść o dziewczynce, która chcąc zaradzić zmartwieniom swojej mamy wyrusza w pierwszą samodzielną wędrówkę, w poszukiwaniu upragnionego deszczu.

Czytaj więcej!

Dbamy o teren naszej szkoły

Dziękujemy uczniom klasy czwartej za wypielenie rabat przed szkołą. To również uczniowie tej klasy najczęściej podlewają nasze bratki, które zdobyliśmy dzięki akcji "Kwiaty za elektro-graty". Szczególne podziękowania kierujemy również do WSG w Bydgoszczy za przekazanie nam domku dla owadów. Również on został wczoraj zawieszony.

Czytaj więcej!

Wycieczka do ZOO

Uczniowie drugiej klasy odwiedzili bydgoskie zoo. Poznali mieszkańców ogrodu, ich zwyczaje. Wysłuchali wielu interesujących ciekawostek o zwierzętach. Dobrze się bawili.
Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie wycieczki.(wycieczka była nagrodą dla klas2 za uzbierane jesienią żołędzie)

Czytaj więcej!

Świętowaliśmy Dzień Zwycięstwa

Dziś, 8 maja, w Narodowy Dzień Zwycięstwa upamiętniliśmy 77 rocznicę zakończenia II wojny światowej biorąc udział w uroczystościach na Placu Wolności w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!