Wakacje...

Czas na odpoczynek. Wszystkim się on należy, a zwłaszcza tym uczniom, którzy przez 10 miesięcy starali się dać z siebie wszystko. W czwartek o 17.30 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego naszej klasy 8. Przedstawiciele klasy z ogromnym zaangażowaniem poprowadzili uroczystość.

Czytaj więcej!

Luźniejszy czerwiec

Klasa 5 b w czerwcu trochę więcej czasu poświęciła na przyjemności i wspólne wypady. Należało im się, 9 miesięcy ciężkiej pracy z książkami spowodowało lekkie przemęczenie. Najpierw 3-dniowa wycieczka z klasą 5a i klasą 6 . Uczniowie pojechali nad morze.

Czytaj więcej!

Z wizytą w bibliotece

Po raz kolejny uczniowie klasy 2a gościli w progach Filii nr 4 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bydgoszczy. Wysłuchaliśmy fragmentów książek M.Michalaka „Opowieści o prawach dziecka" oraz M. Korbiel „Hobby horsing, czyli przyjaźń w galopie. Skoki przez przeszkody".

Czytaj więcej!

Bezpieczne zachowania z psem

23.06.2026 r. naszą szkołę odwiedził wyjątkowy gość – pan Maciej Hadzicki, trener, który wraz z żoną Dorotą prowadzi w Bydgoszczy dom tymczasowy, dający drugą szansę pieskom z bydgoskiego Schroniska dla Zwierząt.

Czytaj więcej!

Zaproszenie na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026-uwaga zmiana

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 34 w Bydgoszczy serdecznie zapraszają Rodziców i Uczniów na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Uroczystości odbędą się w sali gimnastycznej szkoły według następującego harmonogramu:

Czytaj więcej!

Pchli Targ

W dniach 22-23 czerwca, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, odbył się pierwszy szkolny "Pchli Targ". Uczniowie mieli okazję zakupić różne przedmioty: książki, zabawki, gry, własnoręcznie wykonane ozdoby w bardzo przystępnych cenach.

Czytaj więcej!

Wycieczka rodzinna do Brzózek

Dnia 20 czerwca w sobotę, klasa 1A wraz ze swoimi rodzinami spędziła wspaniały czas na wycieczce integrującej w twórczych Brzózkach niedaleko Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

Bezpieczne wakacje

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami i upragnione wakacje też tuż...Tymczasem, w trosce o nasze bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku, odwiedziły nas sympatyczne panie Policjantki z pogadanką na temat " Bezpiecznych wakacji". Takie zasady trzeba znać i koniecznie stosować!

Czytaj więcej!

Finał zbiórki na rzecz zwierząt

W czwartek, przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego, przekazał na ręce pracownika Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy, w imieniu całej społeczności szkolnej, pieniążki zebrane podczas całorocznych zbiórek. Dziękujemy Wam za ogromne zaangażowanie i wielkie serducho. Pamiętajcie -dobro wraca!

Czytaj więcej!

Wyprawka trzecioklasisty

Czytaj więcej!