Dni pełne wrażeń

Opublikowano: 2023-12-30 17:39

W przedświąteczny czwartek każdy uczeń i każdy dorosły mógł poczuć magię zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia. Tego dnia zespół Melange wraz z p. Lidią Januszewską zaprosił całą społeczność szkolną na przepiękny koncert kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych. Uczniowie klas 3a i 3b przygotowali jasełka. Młodzi aktorzy poubierani w przepiękne stroje pomogli nam cofnąć się w czasie o ponad 2000 lat.

Podczas spotkania Panie Dyrektor wraz ze szkolną pandusią  wręczyły nagrody wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie na choinkę świateczną.

Następnego dnia klasy spotkały się ze swoimi wychowawcami przy świątecznie udekorowanych stołach. Uczniowie zadbali także o wystroje sal, które były w tym roku wyjątkowo pięknie ozdobione i współtworzyły świąteczny klimat. Każdy zadbał o to, by na stole znalazło się coś smacznego, był barszcz, pierogi, słodkości, sałatki, owoce. Oczywiście zgodnie z tradycją wigilijną nie zapomnieliśmy o opłatkach. No i to na co czekają dzieci, czyli każdy został obdarowany prezentem.

Zapraszamy do obejrzenia  fototelacji z tych uroczystości. Dziękujemy za zdjęcia :)