Dzień Pluszowego Misia w klasie 1a

Opublikowano: 2023-11-28 19:20

24 listopada 2023 roku uczniowie klasy 1a uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każdy pierwszoklasista przyszedł do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem - misiem. Dzieci zaprezentowały swoje maskotki kolegom i koleżankom z klasy oraz opowiedziały ciekawostki na ich temat. Uczniowie poznali historię powstania pluszowego misia oraz wykonali paszport swojej zabawki: narysowali odpowiedzi na pytania: Skąd mają tego misia?, Jak lubią się z nim bawić?, Jakie ciekawe miejsca ta maskotka odwiedziła razem z nimi? Pierwszoklasiści ułożyli także z pociętych elementów zdjęcie misia, wysłuchali ciekawostek o niedźwiedziach oraz rozwiązywali zagadki na temat misiów - bohaterów bajek i filmów dla dzieci. Ten dzień sprawił uczniom wiele radości i dostarczył im niezapomnianych wrażeń.