Festyn rodzinny w przedszkolu

Opublikowano: 2019-06-16 10:57

W sobotę odbył się w przedszkolu Festyn Rodzinny. Dzieci uczciły Święto Mamy i Taty prezentując przygotowany program artystyczny. Dzieci wraz z rodzicami bawiły się podczas zabaw proponowanych przez animatorkę. Wiele radości sprawiła Maluchom dmuchana zjeżdżalnia. Nowością podczas spotkania była loteria fantowa oraz wykup teczek dzieci. Cały dochód przeznaczony został na zakup mebli do przedszkola.

Spotkanie odbyło się w wesołej i przyjaznej atmosferze. Zapraszamy za rok.

Wszystkim, którzy wsparli nas podczas przygotowywania Festynu pragniemy serdecznie podziękować.

• Rodzicom – za pomoc finansową, za przygotowanie słodkiego poczęstunku, za dostarczenie gadżetów na loterię, za udostępnienie i obsługę grilla, za udział w loterii fantowej oraz wykupie teczek dzieci.

• Radzie Osiedla Smukała – Opławiec – Janowo na sfinansowanie grupy animacyjnej prowadzącej nasze spotkanie.

• Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 34 w Bydgoszczy za pomoc w zorganizowaniu spotkania rodzinnego.

Pracownicy przedszkola