Finał Powiatowego Konkursu „Świat leśnych grzybów”

Opublikowano: 2023-11-29 19:53

27.11.2023 r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 34 w Bydgoszczy odbyła się uroczystość wręczenia nagród  laureatom Powiatowego Konkursu „Świat leśnych grzybów”. Na konkurs napłynęły 94 prace. Jury nagrodziło 31 uczniów.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością: p. Agnieszka Kołodziejczyk reprezentująca  Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, p. Maciej Borkowski, p. Anna Różańska –PPSE w Bydgoszczy, p. Martyna Ditbrener – Prezes Fundacji Teraz Wy, p. Beata Piesik, p. Elżbieta Feliniak -Nadleśnictwo Żołędowo.

Współorganizatorami tego przedsięwzięcia są: SP nr 34,  Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Bydgoszczy, Nadleśnictwo Żołędowo, OKMR Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 w Bydgoszczy oraz Fundacja Teraz Wy.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!