Jasełka w SP 34

Opublikowano: 2019-01-03 14:32

20 grudnia 2018 roku odbył się w naszej szkole Koncert Bożonarodzeniowy. Rozpoczął się jasełkami, w których zdolności aktorskie zaprezentowały dzieci z klasy IIIa. Następnie program artystyczny przedstawił zespół "Melange". Usłyszeliśmy piękne kolędy oraz wierszyki przygotowane przez dzieci z klasy IIIb. Rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową. Uczniowie, którzy wykonali najciekawsze prace, zostali nagrodzeni. Odbyły się także: kiermasz ozdób świątecznych i sprzedaż ciast. W przedświąteczny piątek natomiast to czas wigilijnych spotkań klasowych z wychowawcami. Jak co roku towarzyszyły nam stoły zastawione pysznościami, śpiewanie kolęd, dzielenie się opłatkiem i świateczne zabawy.