Kiermasz świąteczny i Konkurs na Anioła Bożonarodzeniowego

Opublikowano: 2021-12-22 08:47

Konkurs na Anioła Bożonarodzeniowego został rozstrzygnięty. Oryginalne prace konkursowe wzbudziły powszechny zachwyt i uznanie.  Werdykt okazał się niezwykle trudny. W wyniku głosowania uczniów nagrodę przyznano autorom ośmiu prac, a pozostali otrzymali wyróżnienia. Wszyscy zostali uhonorowani dyplomem oraz nagrodą rzeczową. Wspaniałe prace były inspiracją do przygotowania ozdób na Kiermasz Świąteczny. W ich wykonanie ochoczo włączyli się uczniowie oraz rodzice. Wspólne działania były świetną okazją do zintegrowania społeczności naszej szkoły: starsi uczniowie pomagali młodszym, rodzice wspólnie z dziećmi tworzyli cudeńka na wspólne stoisko. Wszystkich zjednoczył szczytny cel: dochód uzyskanych ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz potrzebujących rodzin. Dzięki wspólnej inicjatywnie Gwiazdor zawita w każdym domu.