Koncert Pieśni Patriotycznych

Opublikowano: 2023-11-10 14:44

9 listopada 2023 r. o godz. 17:00 odbył się niezapomniany "Koncert Pieśni i Piosenek Patriotycznych" połączony z recytacją tekstów na temat Narodowego Święta Niepodległości. Zespół wokalny "Melange" pod kierownictwem pani dyrektor Lidii Januszewskiej zaśpiewał: "W listopadzie", "Niepodległość", "Legiony", "Piechotę", "Przybyli ułani pod okienko", a także "Myślimy o Polsce". Dzieci śpiewały pięknie i wzruszająco, śpiew dzieci przeplatały teksty recytowane przez członków zespołu, które nawiązywały do śpiewanych utoworów. Licznie przybyła publiczność podziękowała wykonwacom owacjami na stojąco. Rada Rodziców SP 34 ufundowała również cukierki dla śpiewających dzieci, a paniom przygotowującym koncert wręczono kwiaty. Po koncercie wręczono również nagrody dzieciom, które wzięły udział w zorganizowanym przez Radę Rodziców konkursie "Kotylion na Niepodległość". Nagrody i wyróżnienia w konkursie otrzymali:

- wyróżnienie: Magda z klasy 1b, Lidia z klasy 3a oraz Filip z klasy 4,

- III miejce zajęła Julka z klasy 4,

- II miejsce zajął Oliwier z oddziału dzieci 6-letnich,

- I miejsce zajął Mikołaj z klasy 2,

- Grand Prix otrzymał Marcel z klasy 1a.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych szkolnych i pozaszkolnych konkursach.