Niezapomniane chwile w Borach Tucholskich

Opublikowano: 2019-06-16 11:38

W dniach 12-14 czerwca uczniowie klasy III gimnazjum i klasy 8 odpoczywali w Tleniu. Pogoda była piękna, więc większość czasu spędzili w wodzie. Podczas spacerów nad podziwiali piękne widoczki. Nad jeziorem nad ich bezpieczeństwem czuwał ratownik ze swoim wspaniałym psem, który pilnował uczniów. Uczniowie skakali z pomostu,  pływali na kajakach i rowerach wodnych. Na basenie w ośrodku dzielnie pilnowały ratowniczki wychowawczynie ;) a Karolcia pierwszego dnia prowadziła aquaaerobic w wodzie, przy którym było chyba więcej śmiechu niż spalonych kalorii. Skoków do wody, zabaw  i wygłupów było całe mnóstwo. Do dyspozycji mieli boiska do piłki siatkowej, koszykowej i nożnej. Rozegrali wiele meczy w cymbergaja, w którym najlepszy okazał się Piotrek M. Jeden wieczór - ten ciut chłodniejszy - spędzili z kiełbaskami przy ognisku.  Dodatkową atrakcją była również kąpiel w basenie w hotelu Evita.  Cudownych wspomnień z tego wyjazdu jest wiele. Szkoda, że to ich ostatni klasowy wypad.