Śniadanie ma moc

Opublikowano: 2018-10-26 09:07

Pierwszaki z naszej szkoły po raz kolejny podjęły kulinarne wyzwanie. Dzieci przyniosły do szkoły produkty potrzebne do wykonania kanapek. Po starannym umyciu rąk, założeniu fartuszków i przygotowaniu stanowisk wszyscy zabrali się do pracy.
Kanapki były nie tylko smaczne, zdrowe, ale i pięknie ozdobione. Sprawdziła się maksyma, że najlepiej smakują one, gdy są wykonane własnoręcznie. Wielu uczniów nie mogło się doczekać momentu degustacji. Wszyscy zajadali swoje kanapki z apetytem.

To już kolejna próba kulinarna naszych małych pociech, które już wcześniej wykonywały szaszłyki owocowe. Tego dnia dzieci kształciły odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijały kreatywność, wyobraźnię oraz dbałość o higienę i bezpieczeństwo podczas sporządzania posiłków.