SUKCES DLA NIEPODLEGŁEJ!

Opublikowano: 2018-11-12 12:20

Obchody Dnia Niepodległości już za nami, a my mamy ogromną przyjemność ogłosić wielki sukces jednej z naszych uczennic.

9 listopada 2018r. odbyła się uroczysta akademia dla uczczenia 100-lecia Niepodległości Polski, podczas której to Zofia Klewicz, uczennica klasy 5, zdobyła pierwsze miejsce w konkursie historyczno-plastycznym pt. “Piłsudski dla niepodległości”, organizowanym przez Technikum Menadżerskie w Bydgoszczy. Uczniowie gimnazjów i szkół podstawowych z ponad 40 szkół przysłali 154 prace plastyczne, z czego tylko 81 zakwalifikowało się do drugiego etapu konkursu. Zosia, swoim kreatywnym podejściem, artystyczną wizją oraz indywidualnym zaangażowaniem, otrzymała tytuł laureatki Nagrody Głównej. W imieniu całej społeczności naszej szkoły, serdecznie gratulujemy tego osiągnięcia oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych.