Świąteczne spotkania

Opublikowano: 2021-12-29 17:54

W piątek 17 grudnia uczniowie klasy 6a, tak jak i  pozostali uczniowie naszej szkoły przyszli uśmiechnięci od samego rana. Był to dzień niesamowity, pełen niespodzianek. Spotkali się ze swoimi wychowawcami  przy przygotowanych samodzielnie wigilijnych stołach. Niektóre stoły wręcz uginały się od świątecznych pyszności. Były pierogi, paszteciki, barszczyk, sałatki, ciasta, babeczki, owoce i obowiązkowo pierniczki. Nie zabrakło pięknych życzeń,  obrusów, dekoracji i sianka. Oczywiście zgodnie z wigilijnym zwyczajem uczniowie obdarowywali się prezentami. Kiedy brzuszki już były nakarmione, a upominki rozdane przyszedł czas na świąteczne zabawy. Było przy tym wiele śmiechu. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i opiekunom bez których nasze spotkanie nie byłoby takie fantastyczne.

Przepiękny rysunek renifera ciągnącego sanie, który prezentujemy na zdjęciu wykonała na informatyce Marcelina z klasy 3a.