Szkolny konkurs plastyczny i fotograficzny "Życie pszczoły"

Opublikowano: 2022-04-26 14:03

W konkursie plastycznym udział mogą wziąć dzieci w wieku od 3 do 10 lat (od przedszkola do 4 klasy SP włącznie). Główną bohaterką wykonanych prac na kartkach formatu A4 lub A5 ma być pszczoła. Prace można wykonać w dowolnej technice (malowanie, rysowanie, wydzieranie, wyklejanie itp). Gotowe i podpisane prace należy przynieść do pani pedagog lub pani wicedyrektor do dnia 13 maja 2022 r.

Dla nieco starszych uczniów naszej szkoły z klas 6-8 Rada Rodziców zorganizowała konkurs fotograficzny o tym samym tytule. Zdjęcia w formie wydruku w formacie A4 oraz w wersji cyfrowej należy dostarczyć do pani wicedyrektor również do dnia 13 maja 2022 r.

Wystawa prac oraz uroczyste wręczenie nagród ufundowanych przez Radę Osiedla Smukała-Opławiec-Janowo odbędzie się w czasie Wiosennego Festynu Rodzinnego z Okazji Dnia Pszczoły - 21 maja 2022 r. (sobota).

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w powyżej opisanych konkursach.