Wakacje...

Opublikowano: 2026-06-26 15:41

Czas na odpoczynek. Wszystkim się on należy, a zwłaszcza tym uczniom, którzy przez 10 miesięcy starali się dać  z siebie wszystko.

W czwartek o 17.30 odbyło się uroczyste  zakończenie roku szkolnego naszej klasy 8. Przedstawiciele klasy z wielkim  zaangażowaniem poprowadzili uroczystość. Nie zabrakło śpiewu naszego wspaniałego zespołu Melange, który upiększył spotkanie. Uczniowie otrzymali również pamiątki, nagrody, dyplomy. Nie zabrakło łez rodziców podczas wręczania kwiatów w tle piosenki "Cudownych rodziców mam". Były wiersze, podziękowania, przeprosiny, przytulasy. Pani Angelika zadbała również w scenariuszu o element humorystyczny, uczniowie wcielili się w role ocen szkolnych. Na ósmoklasistów  czekała  niespodzianka od wychowawczyni, piękna bajka w reżyserii p. Angeliki będąca podsumowaniem wspólnych lat  oraz upominki od Rady Rodziców.  Na zakończenie wszyscy zajadali przepyszny tort. Kochani absolwenci – idźcie odważnie w świat, jesteście wspaniali, będziemy tęsknić!

 

 W piątek od samego rana rok szkolny żegnali uczniowie klas 0-7. Wszyscy wychowankowie otrzymali od Rady Rodziców bilety do kina. Uroczystość poprowadziła p.  Dyrektor Anna Kryniecka. Wręczyła wraz z wychowawcami klas świadectwa  z paskiem oraz nagrody za wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny". W tym roku wyróżnienie zdobyli Olek, z klasy 8 oraz Paweł  i Karol z klasy 5a. Pani Sylwia Chudy wręczyła również nagrody uczniom biorącym udział w konkursie ortograficznym, który miał 4 etapy, każdy w innej porze roku.  Pani Dyrektor serdecznie podziękowała Oskarowi, uczniowi  klasy 6, który wzorowo, z niebywałym zaangażowaniem i odpowiedzialnością pełnił w tym roku szkolnym funkcję  Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Po tej oficjalnej części uczniowie udali się do sal lekcyjnych.

Drodzy Rodzice, dziękujemy za współpracę. Kochani Uczniowie, życzymy Wam cudownych wakacji, do zobaczenia we wrześniu! 

Agnieszka Kordylewicz