Z wizytą w bibliotece

Opublikowano: 2026-06-25 09:54

Po raz kolejny uczniowie klasy 2a gościli w progach Filii nr 4 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bydgoszczy. Wysłuchaliśmy fragmentów książek M.Michalaka „Opowieści o prawach dziecka" oraz M. Korbiel „Hobby horsing, czyli przyjaźń w galopie. Skoki przez przeszkody". Książki stały się punktem wyjścia do rozmowy o przyjaźni, wzajemnej, pomocy i wsparciu, a także o tym, jak czasem trudno nam jest postawić się na czyimś miejscu.

Wykonaliśmy zabawne akcesoria, które posłużyły nam do wykonania pamiątkowych zdjęć w drewnianej ramie. 

                                                  Barbara Boniek