Z wizytą w bibliotece
Opublikowano: 2026-06-25 09:54
Po raz kolejny uczniowie klasy 2a gościli w progach Filii nr 4 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bydgoszczy. Wysłuchaliśmy fragmentów książek M.Michalaka „Opowieści o prawach dziecka" oraz M. Korbiel „Hobby horsing, czyli przyjaźń w galopie. Skoki przez przeszkody". Książki stały się punktem wyjścia do rozmowy o przyjaźni, wzajemnej, pomocy i wsparciu, a także o tym, jak czasem trudno nam jest postawić się na czyimś miejscu.
Wykonaliśmy zabawne akcesoria, które posłużyły nam do wykonania pamiątkowych zdjęć w drewnianej ramie.
Barbara Boniek