Zbiórka żywności

Opublikowano: 2019-04-07 20:52
W miniony weekend (29-30.03.) wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wzięli udział w ogólnopolskiej zbiórce żywności. Każdy klient mógł wesprzeć najuboższych kupując dla nich produkty z długim terminem przydatności do spożycia. Dzięki życzliwości kupujących i wspaniałej pracy naszych uczniów zebraliśmy ok. 160 kilogramów żywności, którą przekazaliśmy dla Caritas Diecezji bydgoskiej. Był to dla nas piękny czas, w którym mogliśmy nabrać nowego doświadczenia oraz zauważyć, że uśmiech i dobre słowo wywołują u innych radość. Klienci sklepu byli zauroczeni naszymi wolontariuszami, którym serdecznie za piękną postawę dziękuję. Osobne podziękowania kieruję pod adresem p. Kingi Polakowskiej, p. Agnieszki Kordylewicz oraz p. Barbary Boniek za poświęcony czas i opiekę nad uczniami podczas zbiórki. Kilka zdjęć pozwoli choć minimalnie poczuć klimat naszej akcji.