Akcja Samorządu Uczniowskiego
Nowy rok szkolny postanowiliśmy rozpocząć na słodko. Uczniowie i rodzice bardzo chętnie włączyli się w akcję SU przy wsparciu Wolontariatu Szkolnego, piekąc pyszne ciasta i babeczki. Sprzedaż ciast cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej akcji ;-)))
Czytaj więcej!Fotorelacja z 2. Rodzinnego Festynu Jesiennego
Czytaj więcej!Drzewa potrzebne ludziom i zwierzętom
Kolejna wyprawa do lasu przybliżyła nam znaczenie drzew. Po drodze mogliśmy zaobserwować ślady zwierząt. Wiemy, że w okolicy naszej szkoły buchtowały dziki.
Czytaj więcej!Nasze inicjały
Współcześnie inicjał to początkowa litera imienia lub pierwsze litery imienia i nazwiska.
Czytaj więcej!Warstwy lasu
Uczniowie klasy 2 udali się na pierwszą w tym roku szkolnym leśną wyprawę. Tym razem naszym celem było poznanie warstw lasu.
Czytaj więcej!Minionki
Gracjan przygotował dla uczniów klasy drugiej konkurs na temat minionków. Zadaniem dzieci było wykonanie pracy plastycznej, w dowolnej technice i formacie.
Czytaj więcej!Poznajemy grzyby
Uczniowie klasy drugiej poznali tajniki życia grzybów. Pani leśniczy wskazała środowiska występowania grzybów, zapoznała uczniów z gatunkami grzybów: jadalnych, niejadalnych i trujących.
Czytaj więcej!Wybory do Samorządy Szkolnego
16 września odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Swoje kandydatury zgłosiło 5 uczniów, każdy zaprezentował i zareklamował swój program wyborczy społeczności szkolnej.
Czytaj więcej!Bądź rozważny na drodze
12 września uczniowie oddziału zerowego oraz klas 1-3 uczestniczyli w zajęciach pt.: "Bądź rozważny w drodze do szkoły".
Czytaj więcej!Bezpieczny powrót do szkoły
Szanowni Państwo przekazujemy informacje o pikniku rodzinnym "Bezpieczny powrót do szkoły". Szczegóły na plakacie
Czytaj więcej!