Gliniane dzwoneczki
Uczniowie klasy pierwszej na zajęciach z gliny wyczarowali przepiękne dzwoneczki. Miały one różnorodne kształty i wielkość. Wypalone w piecu, będą świetnym prezentem dla najbliższych.
Czytaj więcej!Mikołajki w klasie 1
Dzień 6 grudnia jest zawsze pełen niespodzianek. Klasa pierwsza udała się tego dnia na warsztaty do „Złotego smoczka”. Towarzyszyło im wiele atrakcji. Powstały piękne bałwanki, zabawy ruchawe nie pozbawiły nikogo energii i zostały jeszcze siły na spotkanie ze św. Mikołajem. Wszystkim nam bardzo się podobało.
Czytaj więcej!Przygotowania do świątecznego kiermaszu
Uczniowie klasy pierwszej aktywnie włączyli się w przygotowania do świątecznego kiermaszu. Intensywna praca była możliwa dzięki wsparciu szkolnego koła wolontariatu. Dzieci wykonały wspaniałe torebki prezentowe. Zobaczcie sami.
Czytaj więcej!Zarządzenie Dyrektora Szkoły
Zarządzenie nr 01/12/2021
Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 34 w Bydgoszczy z dnia 14 grudnia 2021 r. w sprawie regulaminu funkcjonowania szkoły w okresie pandemii COVID-19.
PIERNIKI -WYJĄTKOWE SMAKOŁYKI Rozstrzygnięcie miejskiego konkursu
W związku z zaostrzeniem sytuacji epidemicznej nie odbędzie się uroczyste rozdanie nagród zaplanowane na 13 grudnia 2021 roku.
Nagrody zostaną dostarczone do szkół, do których uczęszczają laureaci.
Laureatom gratulujemy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy!
Już są możliwe szczepienia dzieci od 5 roku życia
Szanowni Państwo poniżej w pliku do pobrania zamieszamy list Ministrów Zdrowia i Edukacji i Nauki.
Czytaj więcej!PIERNIKI WYJĄTKOWE SMAKOŁYKI - KONKURS
Zapraszamy do udziału w Miejskim Konkursie
PIERNIKI WYJĄTKOWE SMAKOŁYKI
dla uczniów szkół podstawowych i ich rodziców.
Regulamin konkursu znajduje się w załączniku
Dziecięce bestsellery
Uczniowie klasy Ia przynieśli do szkoły swoje ulubione książki. Znalazły się wśród nich zarówno pozycje znane z dzieciństwa ich rodziców, jak również najnowsze publikacje. Dzieci opowiedziały o bohaterach swoich książek i zachęcały do czytania. Tak prezentują się klasowe bestsellery w rękach uczniów pierwszej klasy.
Czytaj więcej!Popołudnie w operze
Wtorkowe popołudnie 9.11 uczniowie klasy 8a spędzili w Operze Nowa. Wraz z p. Justyną Mirkiewicz i p. Alicją Nowakowska obejrzeli balet "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków ".
Niesamowity czas... cudowna muzyka, taniec i scenografia.
Do następnego razu...
Gliniane motyle
Uczniowie klasy I a uczestniczyli w pierwszych warsztatach z gliny. Na zajęciach powstały ciekawe motyle. Pomysłowe techniki zdobienia sprawiły, że każde dzieło stało się niepowtarzalne. Teraz z niecierpliwością oczekujemy na efekt pracy wypalony w piecu garncarskim.
Czytaj więcej!