Dzień Chłopaka w klasie 1a
29 września 2023 roku obchodziliśmy w naszej klasie Dzień Chłopaka.
Czytaj więcej!Smacznie, zdrowo i kolorowo w klasie 1a
Pierwszy tydzień października w naszej klasie był owocowo-warzywny. Dużo rozmawialiśmy o zdrowej żywności i odpowiednim odżywianiu, w którym dużą rolę odgrywają owoce i warzywa, ponieważ zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm
Czytaj więcej!Wrześniowe spotkanie z „Bajeczką z koszyczka”
29 września 2023 roku dzieci z klas 0, 1a, 1b i 2 uczestniczyły w pierwszym w tym roku szkolnym spotkaniu z „Bajeczką z koszyczka”.
Czytaj więcej!Dzień chłopaka w klasie 4
4.10 w klasie 4 obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczyny stanęły na wysokości zadania i przygotowały dla swoich kolegów niespodzianki. Były to różne smakołyki, gry i zabawy oraz prezenty - niespodzianki.
Chłopcy byli zaskoczeni i bardzo zadowoleni. Brawo dziewczyny.
Koci świat
Papier i kolorowe materiały posłużyły uczniom klasy 3a do wykonania kotów. Wszystkie kociaki się uśmiechały i pięknie prezentowały w naszej sali.
Czytaj więcej!Dzień chłopaka w oddziale zerowym
Zerówkowicze rozpoczęli obchody ,,Dnia Chłopaka" od obejrzenia teatrzyku w formie ,,Bajeczki z koszyczka" pt.: ,,Historie kogutka". Następnie chłopcy uczestniczyli w zabawach sportowych przygotowanych przez koleżanki z grupy. W nagrodę za sportowe postawy chłopcy otrzymali od dziewczynek pamiątkowe upominki z okazji ,,Dnia Chłopaka".
Czytaj więcej!Dzień Chłopaka
Bydgoski tramwaj wodny to jedna z ulubionych i najpopularniejszych atrakcji naszego miasta. Uczniowie klasy III a postanowili spędzić Dzień Chłopaka właśnie w taki sposób. Podziwiali miasto z zupełnie innej perspektywy – od strony rzeki. To był mile spędzony czas.
Czytaj więcej!Pędzące żółwie
Prace plastyczne powstają w ekspresowym tempie w rękach młodych artystów z klasy III a. Tym razem naszą klasę ozdobiły kolorowe żółwie wykonane z papieru i różnorodnych materiałów.
Czytaj więcej!Smacznie i zdrowo
Uczniowie klasy V w ramach zajęć techniki przygotowali pyszną, witaminową sałatkę.
Czytaj więcej!„Dzieci z Bullerbyn”
Uczniowie klasy III a tegoroczne spotkania z lekturą rozpoczęli od „Dzieci z Bullerbyn”. Dzieci wykazały się szczegółową znajomością treści książki. Udział w quizie potwierdził znakomite przygotowanie. Ilustrowanie ulubionej przygody dostarczyło wiele radości.
Czytaj więcej!